Unforgotten Night (2022)

09.09.2022

Unforgotten Night (2022)

Kim potreboval niekoho, kto by objal jeho telo len na jednu noc. Je to jediná noc, kedy vie, aké sú jeho skutočné potreby. A bola to jediná noc, kvôli ktorej mafiánsky boss "Kamol" nechcel nechať Kima ísť a chcel, aby patril iba jemu.
Kim je 25-ročný administratívny pracovník, je už dlho jednostranne zamilovaný do svojho seniora Day-a. Aby naňho zabudol a pohol sa ďalej, rozhodne sa mať jednu noc s náhodným cudzincom, ktorého stretol v bare. Nevedel však, že cudzinec ho začne mať rád až do bodu, odkiaľ niet návratu. Kamol, 30-ročný mafiánsky boss, má v posteli špeciálne potreby, a tak neustále strieda partnerov, no nikto ho nedokáže uspokojiť. Raz v noci stretne Kim-a, ktorý dokonale vyhovuje jeho potrebám. Práve v tej chvíli sa Kamol rozhodol, že si muža privlastní a začne ho prenasledovať.

Počet epizód: 12

Dĺžka trvania: 45 minút

Rok: 2022

Krajina: Thajsko

Žáner: romantika, dráma, akcia, mafia, BL

VIDEÁ - môžete nájsť podľa názvu (release) na internete, prípadne na avistaz, webshare, alebo pixeldrain. Niektorí prevádzkovatelia si vyhradzujú právo vymazať príspevky, ktoré sú neaktívne viac ako 30 dni od posledného stiahnutia.

GAYTITULKY - titulky a všetko k tomu tiež môžeš nájsť tam, pokiaľ si registrovaný